Referent/Referentka kvality

Jméno/Firma
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Pracoviště
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
24. 9. 2024

EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o. hledá nového člena týmu na pozici Referent/referentka kvality.

Co bude Vaším úkolem?

  • Komunikace s externími partnery v oblasti kvality
  • Řešení reklamací a analýza neshod, účast v řešitelských týmech
  • Návrh a realizace opatření ke zlepšení kvality
  • Příprava reportů a podkladů pro interní potřeby
  • Podpora a účast při interních i externích auditech
  • Vyhodnocování stanovených cílů kvality a návrh nápravných opatření

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Dobrou znalost práce s PC (MS Word, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • Atraktivní prémie a bonusy
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 400 Kč
  • Dotované závodní stravování 32 Kč
  • Bezúročné půjčky
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Další zajímavé benefity

Chcete být součástí týmu, který vyrábí špičkové komponenty pro automobilový průmysl? Připojte se k nám!