Zástupce vedoucího prodejny Petcenter - Horní Počernice

Jméno/Firma
PetCenter CZ s.r.o.
Pracoviště
Do Čertous 2634/7, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
24. 9. 2024

U nás máte jedinečnou příležitost spojit své zkušenosti z oblasti obchodu a vedení lidí s vášní pro chovatelství. Věříme, že spokojený zákazník se k nám rád vrací, a proto klademe důraz na vynikající péči o naše zákazníky, motivaci zaměstnanců, dobře udržovanou prodejnu a pohodu svěřených zvířat.

Náplň Vaší práce

  • Podpora vedoucího prodejny při každodenním řízení provozu.
  • Provozní a organizační vedení svěřené prodejny.
  • Personální zabezpečení – nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.
  • Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.
  • Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.
  • Zajištění dodržování interních procesů a směrnic.
  • Udržování optimální skladové zásoby.
  • Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
  • Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.
  • Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.
  • Zajistit a kontrolovat, že je řádně postaráno o svěřená zvířata.

Očekáváme od Vás

  • Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.
  • Výbornou komunikační zdatnost.
  • Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup ke svěřené prodejně a k práci.
  • Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).
  • Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířata (Pozor na alergie a možné fóbie).
  • Možnost pracovat na střídavé 8–12. hodinové směny a o víkendech.
  • Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

  • Provize z prodeje.
  • Až 50% sleva na náš sortiment.
  • Finančně motivované soutěže mezi prodejnami.
  • Jistotu mzdy 15. den v měsíci.
  • Příspěvek na stravu až 2 000 Kč.
  • Multisport kartu.
  • HappyDays - až 5 dní volna navíc.
  • Akreditované kurzy prodejce zvířat a veterinárních léčiv (VVLP).
  • Maximální podporu tvého nadřízeného i dalších týmů, nejen v době adaptace.
  • Možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu.

Těšíme na Váš životopis!