Vedoucí pobočky Účetní kanceláře - PRAHA (m/ž)

Jméno/Firma
JPF Czech s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
24. 9. 2024

Jsme dynamicky rostoucí účetní kancelář a hledáme Vedoucí pobočky, který/á se stane klíčovým členem našeho týmu!

Požadavky:

  • Nutná znalost účetnictví a daňové problematiky, praxe v účetnictví minimálně 5 let
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Znalost účetních systémů ABRA Flexi, Pohoda, ENTRY výhodou
  • Zkušenosti s digitalizací výhodou

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za řízení a chod pobočky
  • Řízení týmu (cca 15 lidí), kontrola kvality práce podřízených, konzultace účetních a daňových příkladů z praxe (pomoc se zaúčtováním složitých/nestandardních situací)
  • Komunikace se stávajícími zákazníky a státními institucemi (např. účast při kontrolách)
  • Obchodní činnost – získávání nových klientů, cenové kalkulace, příprava smluv

Nabízíme:

  • Možnost částečné práce z domova
  • FIX + pohyblivou mzdovou složku závislou na plnění finančního plánu pobočky ve výši 30%
  • Kancelář na Uralské ulici, Praha 6
  • Dlouhodobé vzdělávání a seberozvoj v rámci pracovní doby.
  • Příjemné, přátelské a lidské prostředí. Do práce patří smích a dobrá nálada.
  • Odpočinek je nutnost. Trvale pracujeme na tom, abychom neměli přesčasy a stíhali odpočívat.

Chcete se stát součástí našeho týmu a přispět k dalšímu rozvoji naší účetní kanceláře? Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí naší úspěšné cesty!

Těšíme se na Vás!

Petra Vrubelová
HR Manager

+420 734 549 966