analytik autorizace plateb (Hradec Králové)

Jméno/Firma
Státní zemědělský intervenční fond
Pracoviště
Hradec Králové
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

Analytik provádí autorizace plateb před vydáním Rozhodnutí u podpory na plochu a neprojektových opatření v rámci IACS, PUZČ a autorizace žádostí o proplacení z PRV a OP Rybářství (vše v mezích legislativy EU a ČR), vyhotovuje soupisky pro platby, administruje a autorizuje vratky AEKO, EZ.

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Nabízíme

- systemizovanou platovou třídu 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou (po dobu MD/RD) - po skončení možnost dalšího uplatnění v organizaci
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenkový paušál 100 Kč/odpracovaný den
- pružnou pracovní dobu - přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů, vzdělávání Seduo)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- kartu plnou benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání) - zprostředkování karty MultiSport

Další informace

termín pro přihlášení: do 15. 10. 2024
způsob přihlášení do výběrového řízení: https://www.szif.cz/cs/kariera?portalAction=detail&kon=00001947#konkurz_detail