Finanční účetní

Jméno/Firma
Union Grid s.r.o.
Pracoviště
Václavské náměstí 846/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Vaším úkolem bude:

  • zpracování a účtování přijatých faktur
  • vystavování faktur, provádění zápočtů, záloh
  • zpracování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů
  • zakládání účetní dokumentace, zpracování další administrativy
  • součinnost s přípravou reportů, DPH a uzávěrek

Jaké zkušenosti a znalosti byste měli mít:

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe na pozici účetní nebo asistent účetního oddělení výhodou
  • znalost podvojného účetnictví, české účetní legislativy
  • základní orientace v daňovém systému
  • dobrá znalost MS Office
  • chuť pracovat a dále se rozvíjet v oblasti účetnictví

A pokud je pečlivost Vaše druhé jméno, jste týmový hráč a do práce chodíte s úsměvem, pak hledáme právě vás.

Co vám můžeme nabídnout :

  • práci pro prestižní společnost v milém kolektivu účetních
  • malý tým, který pracuje v samostatné kanceláři - žádný open space
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál
  • po roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění

Nástup možný co nejdříve!