Skladník / manipulant

Jméno/Firma
KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
Pracoviště
Svárovská 700, Stráž nad Nisou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Vaším úkolem bude:

- Fyzické zaskladnění a vyskladnění zakázek
- Různorodá práce dle zařazení, zásobování výrobních linek materiálem, odvoz finálních výrobků
- Vyskladnění zakázek a zaskladnění materiálu v systému SAP (práce se čtečkou)
- Práce s manipulační technikou (VZV, retruck, vláček, zakladač)

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Liberec-Sever, Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou.

Za Vaši práci Vám nabízíme:

- Odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavé bonusy a příplatky
- Práci v příjemném kolektivu
- 5 týdnů dovolené
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- Dotované stravování
- Výhodný tarif od T-Mobile
- Firemní akce a mnoho dalšího!

Požadujeme od Vás:

- Zkušenosti s prací v logistice a ve skladu - minimálně 1 rok práce s manipulační technikou je nezbytnou podmínkou!

- Ochotu učit se nové věci, spolehlivost
- Schopnost pracovat v týmu
- Flexibilita (práce na 3 směny, v nepřetržitém režimu), pečlivost
- Fyzická zdatnost

Rádi Vás zaškolíme a vše naučíme.

Chcete se s námi podílet na výrobě brzdových systémů? Staňte se i Vy součástí týmu Knorr-Bremse!

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.