REFERENT ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK (M/Ž)

Jméno/Firma
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Pracoviště
Šrobárova 1150/50, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • administruje podlimitní a nadlimitní veřejné zakázky dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, a veřejné zakázky malého rozsahu
  • Zajišťuje nastavení a užívání elektronického nástroje profilu zadavatele dle požadavků zákona
  • Pro interní účely sleduje změny platné legislativy v oblasti zadávání veřejných zakázek a souvisejících předpisů a poskytuje v této oblasti rovněž právní poradenství ostatním útvarům FNKV

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání Bc. / Mgr. s právním či ekonomickým zaměřením
  • znalost legislativy v oblasti veřejných zakázek
  • praxi v oblasti veřejných zakázek
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, důslednost
  • uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office)

Nabízíme:

  • administrativní pozici s pravidelnou pracovní dobou, kterou lze přizpůsobit vašim potřebám,
  • možnost dalšího profesního růstu – podporu dalšího vzdělávání
  • pro mimopražské uchazeče možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu nemocnice
  • zaměstnanecké benefity – příspěvky na rekreace, penzijní připojištění, kulturní akce, masáže, dětské tábory atd.
  • slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora