Specialista Řídících Systémů - Hardware

Jméno/Firma
PBS GROUP, a.s.
Pracoviště
Krakovská 583/9, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
24. 9. 2024

Nabízíme příležitost být u toho, když něco vzniká a ovlivnit kvalitu každého detailu. Výhodou práce v PBS Group je přítomnost u celého projektu, od prvních návrhů, až po sériovou výrobu. V rámci růstu naší společnosti hledáme do současného vývojového týmu posilu, která nám pomůže přinášet inovativní řešení a udržovat vysoké standardy našich výrobků.

Koho hledáme:

Jsme velká a dynamická firma, hledáme talentované a motivované specialisty/specialistky pro obsazení mid/senior-level pozice. Jste zkušený odborník, který se nebojí nových výzev? Máme pro Vás místo! Nabízíme komplexní zaškolení a podporu pro další profesní růst.

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj HW řídicích systémů – malé proudové, turbo-vrtulové a turbo-hřídelové motory, pomocné energetické jednotky, klimatizační a kryogenní zařízení a elektronické příslušenství.
  • Spolupráce na tvorbě technických zadání, technických specifikací, předpisů pro provoz a údržbu, programů zkoušek.
  • Spolupráce při zavádění vývojových produktů do sériové výroby.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, spolupráce při řešení závad výrobků ve výrobě a v provozu.
  • Podílení se na vývoji nejen z pražské kanceláře, ale i ve Velké Bíteši ve spolupráci s tamními kolegy, fyzická přítomnost na montáži a zkušebnách.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru podmínkou, elektro výhodou.
  • Znalost a zkušenosti s návrhem analogových a digitálních obvodů.
  • Zkušenosti s návrhem desek plošných spojů.
  • Základní znalosti v oblasti sběrnic CAN, ARINC, RS232/422/485.
  • Znalost AJ na úrovni min. B1 – technická dokumentace, komunikace se zahraničními zákazníky.
  • Zkušenosti s certifikací a znalost postupů dle PART 21, CS-APU, CS-E, RTCA/DO-254 (ED-80) a zkoušení dle RTCA/DO-160 výhodou.
  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita.
  • Ochota učit se novým věcem (i mimo svůj obor) a předávat získané dovednosti a informace.
  • Aktivní přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Za Vaši práci u nás dostanete odpovídající mzdu, 23 dní dovolené, stravenky v hodnotě 120,- Kč. Budete se věnovat práci, která má smysl a spolupracovat s kolegy, kteří jsou opravdoví profesionálové.

Přidejte se k nám a podílejte se na vzniku inovativních produktů, které posouvají hranice letecké techniky! Těšíme se na Vaše reakce!

Tým PBS Group, a. s.