Konstruktér letecké techniky (Senior)

Jméno/Firma
PBS GROUP, a.s.
Pracoviště
Krakovská 583/9, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
24. 9. 2024

Nabízíme příležitost být u toho, když něco vzniká a ovlivnit kvalitu každého detailu. Výhodou práce v PBS Group je přítomnost u celého projektu, od prvních návrhů, až po sériovou výrobu. V rámci růstu naší společnosti hledáme do současného vývojového týmu posilu, která nám pomůže přinášet inovativní řešení a udržovat vysoké standardy našich výrobků.

Koho hledáme:

Jsme velká a dynamická firma, hledáme talentované a motivované konstruktéry/konstruktérky pro obsazení mid/senior-level pozice. Jste zkušený odborník, který se nebojí nových výzev? Máme pro Vás místo! Nabízíme komplexní zaškolení a podporu pro další profesní růst.

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj – proudové motory, pomocné energetické jednotky.
  • Tvorba výkresové dokumentace produktů a jejich jednotlivých částí.
  • Zpracování kompletní technické dokumentace.
  • Návrh, realizace a vyhodnocení zkoušek.
  • Příprava instalační, provozní a údržbové dokumentace.
  • Realizace a zavádění změnového řízení ve výrobním procesu.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli.
  • Koordinace zakázkové výroby, včetně případných oprav.
  • Podílení se na vývoji nejen z pražské kanceláře, ale i ve Velké Bíteši ve spolupráci s tamními kolegy, fyzická přítomnost na montáži a zkušebnách.
  • Možnost účasti na zahraničních služebních cestách za účelem obchodně-technických jednání, zkoušek a zástavby našich produktů přímo do letounů.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské technické vzdělání (strojírenství, letectví nebo energetika výhodou).
  • Dobrá znalost obecného strojírenství a rotačních strojů.
  • Znalost CAD a PLM software, CREO ve spolupráci s Windchill výhodou.
  • Zkušenosti s certifikací a znalost postupů dle PART 21, CS-APU, CS-E a zkoušení dle RTCA/DO-160 výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti, ochota spolupracovat v týmu, dobré organizační schopnosti a samostatnost.
  • Znalost AJ na úrovni min. B1 – technická dokumentace, komunikace se zahraničními zákazníky.
  • Ochota učit se novým věcem a předávat získané dovednosti a informace.

Za Vaši práci u nás dostanete odpovídající mzdu, 23 dní dovolené, stravenky v hodnotě 120,- Kč. Budete se věnovat práci, která má smysl a spolupracovat s kolegy, kteří jsou opravdoví profesionálové.

Přidejte se k nám a podílejte se na vzniku inovativních produktů, které posouvají hranice letecké techniky! Kandidáti, odpovídající profilu, budeme kontaktovat do 10 pracovních dní. Těšíme se na Vaše reakce!

Tým PBS Group, a. s.