Back Office asistentka

Jméno/Firma
EDIFICE Investment, s.r.o.
Pracoviště
Moskevská 1523/63, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

Do našich kanceláří ve Vršovicích hledáme novou posilu na pozici Back Office asistentky. Hledáme někoho,

- koho bude těšit týmová spolupráce, na které stavíme

- na koho se dá spolehnout a nebojí se převzít odpovědnost

- kdo se nebude bát projevit a řešit svěřené úkoly

- kdo dokáže šířit pozitivní energii

V našem týmu je to velmi důležitá role, jejíž náplní je, aby šlo v kanceláři vše tak, jak má. Pozice je vhodná i pro šikovnou absolventku, která ráda získá zkušenosti s různorodou administrativní agendou a chodem zázemí kanceláře, ale rádi přivítáme i někoho se zkušenostmi na obdobné pozici.

Náplň tvojí práce:

- zajištění chodu kanceláře – přijímání hovorů, péče o příchozí hosty, pokladny, příchozí a odchozí pošta, nákup kancelářských potřeb a jiných nezbytností, komunikace s klienty, péče o kuchyňku, zajištění obědových rozvozů apod.

- administrativní podpora vedení

- administrativní podpora kolegů, projektových a cenových manažerů

- podpora účetního oddělení a svěření drobné agendy z účetnictví /není nutná znalost účetnictví/

- archivace dokumentů

- vedení evidence svěřených agend v rámci back office

- komunikace s úřady

- asistence při správě firemního vozového parku

- spoustu dalších věcí, které nejdou shrnout do jednoho bloku, ale které jsou každý den trochu jiné

Jak si představujeme toho pravého/tu pravou:

- máš týmového ducha, příjemné vystupování

- máš smysl pro detail a dobře odvedenou práci

- Word, Excel, Outlook je pro tebe běžné pracovní prostředí

- jsi ochotný/á učit se novým věcem

- jsi důsledný/á v dokončování svěřených úkolů

- nebojíš se zeptat, když něco nevíš

- máš ukončené minimálně SŠ vzdělání

- máš řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme:

- dobrou partu, která ti ráda pomůže

- zázemí stabilní společnosti a férové finanční ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí

- možnost se profesně i osobně rozvíjet

- notebook a služební telefon i k soukromým účelům

- pracoviště dostupné MHD, i s možností parkování

- možnost využití Multisportky a dalších benefitů