Kalkulant/-ka, rozpočtář/-ka

Jméno/Firma
GJW Praha spol. s r.o.
Pracoviště
Mezitraťová 137/46, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

 Náplň práce:

- zabezpečuje všechny dokumenty nutných k rozpočtování dokumentů

- zpracovává výkazy výměrů a kalkuluje množství stavebního materiálu

- vyhodnocuje a doporučuje vhodnost zvolených stavebních materiálů

- znalost kalkulace stavebních úkonů dle stavební dokumentace

- kontroluje a připomínkuje zadávací dokumentaci

- realizuje, eviduje a kontroluje dokumentaci stavebních zakázek

- komunikuje s úřady státní správy

- posuzuje nabídky nových materiálů a zpracovává návrh na jejich zařazení k

firemnímu využití

Očekáváme:

- min. středoškolské vzdělání stavebního směru (nejlépe dopravní stavitelství)

- předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou

- znalost rozpočtových programů

- orientace ve stavebních výkresech a technické dokumentaci

- komunikační dovednosti

- řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost organizace práce

- místo výkonu práce Praha Hloubětín

- vhodné i pro absolventy

 Nabízíme:

- možno i na zkrácený úvazek

- přátelské pracovní prostředí

- výuku Aj na pracovišti v rámci pracovní doby

- 5 týdnů dovolené

- roční odměny

- stravenkový paušál

- dorovnání nemocenské do výše základní mzdy

- výhodně tarify mobilního operátora i pro rodinné účastníky

- příspěvek na penzijní připojištění

- Multisport karta

- zvýhodněný nákup nového automobilu

Nástup možný ihned