dispečer regionálních rozvozů

Jméno/Firma
SEBALEX s.r.o.
Pracoviště
Kšírova 630/240, Brno
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština, Ukrajinština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Jsme stabilní dopravní firmou zabývající se rozvozem zboží již od roku 1996. Naším hlavním zákazníkem, kromě mnoha jiných je Plzeňský Prazdroj, pro kterého zajišťujeme dopravu v Brně.

Co vás čeká

  • práce na směny - ranní / mezisměna od 10h / odpolední
  • každodenní komunikace s posádkami na trase
  • plánování závozů na denní bázi
  • komunikace s centrálním dispečinkem v Plzni
  • zpracovávání nákladů po návratu vozidel na depo
  • komunikace a vyřizování požadavků od obchodního týmu PPAS

požadujeme

  • praxe v dopravě
  • uživatelskou znalost práce na PC, Excelu, Wordu
  • znalost SAPu výhodou
  • spolehlivost, dochvilnost, ochotu učit se novým věcem
  • řidičské oprávnění skupiny C (pro případ nějaké nenadále skutečnosti) - u nás lze dodělat

nabízíme

  • fixní měsíční mzdu 30000 kč čístého
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • v případě zájmu možnost přesčasů