Referent/-ka/ obchodního oddělení - dokladář/-ka/

Jméno/Firma
GJW Praha spol. s r.o.
Pracoviště
Mezitraťová 137/46, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

- administrativní zpracovávání nabídek

- příprava podkladů pro obchodní jednání

- pravidelná kontrola nabídkových / poptávkových serverů

- sestavuje a aktualizuje data interní databáze dodavatelů

- navazování a rozvíjení obchodních vztahů

Očekáváme:

- min. středoškolské vzdělání stavebního směru (nejlépe dopravní stavitelství)

- aktivní přístup k práci

- komunikační dovednosti

- řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost organizace práce

- místo výkonu práce Praha Hloubětín

Nabízíme:

- přátelské pracovní prostředí

- zajímavou a různorodou práci u stabilního zaměstnavatele

- výuku Aj na pracovišti v rámci pracovní doby

- 5 týdnů dovolené

- roční odměny

- stravenkový paušál

- dorovnání nemocenské do výše základní mzdy

- výhodně tarify mobilního operátora i pro rodinné účastníky

- příspěvek na penzijní připojištění

- Multisport karta

- zvýhodněný nákup nového automobilu

Nástup možný ihned