Customer Service Administrator (Benešov)

Jméno/Firma
Danone a.s.
Pracoviště
Konopišťská 905, Benešov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Zákaznický servis
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

Spravování celého procesu objednávek se zajišťováním potřebného servisu zákazníkům.

  • Přijímání a procesování objednávek zákazníků
  • Přijímání a procesování objednávek zaměstnanců/ obchodních zástupců
  • Přijímání a procesování objednávek objednávky na charity, dary, benefity
  • Kontrola duplicit objednávek, jednotek, velikosti objednávky
  • Aktualizace a správa reportů
  • Reflektování požadavků zákazníků při přípravě objednávek, doručení, atd.
  • Reportování maxi objednávek pro plánování

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Předchozí zkušenosti z oblasti zákaznického servisu výhodou
  • Organizovanost, pečlivost, komunikativost a odolnost vůči stresu
  • Anglický jazyk – základní úroveň
  • SAP výhodou
  • Základní uživatelské znalosti MS office (zejména excel)

Co nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
  • 26 dnů dovolené, 5 sick days
  • Benefity formou Cafeterie
  • Hybridní režim (část práce z domova, část z kanceláře)
  • Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
  • Firemní vzdělávání
  • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz

V naší společnosti uznáváme rozmanitost. To zahrnuje komplexní a férový přístup ke všem uchazečům o práci bez ohledu na jejich rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnostní původ nebo zdravotní znevýhodnění.