Vedoucí týmu úklidových zaměstnanců (Praha) - náborový příspěvek 20 000 Kč

Jméno/Firma
CLEANCAT s.r.o.
Pracoviště
Dobronická 1257, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká a nemine:

  • zodpovědnost za svěřené zakázky
  • aktivní práce v terénu – pravidelná kontrola prováděných prací na cca 15–20 pracovištích v Praze
  • nábor zaměstnanců
  • administrativní činnost, která tvoří cca 25 % pracovní doby (dokumenty k nástupu a výstupu zaměstnanců, docházky, objednávky materiálu)
  • vedení početné skupiny čítající cca 40 až 100 zaměstnanců
  • závoz materiálu na střediska

Očekáváme, že budete:

  • akceptovat pružnou pracovní dobu, která se odvíjí od pracovní doby a potřeb jednotlivých středisek
  • mít prokazatelné znalosti na úrovni SŠ s maturitou
  • mít přirozenou autoritu
  • vlastnit ŘP sk B. a budete aktivním řidičem – nezbytné
  • dobře zvládat občasný nápor a stresové situace

Nabízíme:

  • stabilitu - 27 let působení na trhu hovoří za vše
  • náborový příspěvek 20 000 Kč
  • zvyšování si své odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál
  • systém benefitů