C++ vývojář – zkušení kolegové, práce v každé fázi vývoje SW (70 - 100.000 Kč)

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
24. 9. 2024

Hledáš místo, kde budeš skutečně součástí celého vývojového cyklu, dostaneš šanci ovlivnit směr projektu od začátku do konce a přiučíš se novým věcem od svých zkušených kolegů? Jsme česká firma, co vyvíjí softwarová a hardwarová řešení pro bezpečnost a obranu. Naše produkty používá především armáda a policie. Pokud tě baví dělat na zajímavých projektech, které mají reálný dopad a přispívají k bezpečnosti, u nás se nudit nebudeš.

Co vás čeká

  • Návrh a vývoj desktopové aplikace a zpracování naměřených dat
  • Analýza požadavků uživatelů a jejich implementace do softwarových řešení
  • Testování a nasazení systému přímo u zákazníka s okamžitým reálným dopadem
  • Diagnostika a oprava chyb ve vyvíjeném softwaru
  • Komunikace s velmi zkušenými kolegy a napříč týmem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie
  • Praktická znalost jazyka C++ a knihoven STL a Boost
  • Znalost Git a základy CMAKE
  • Navrhování architektury systému
  • Angličtina pro čtení technické dokumentace
  • Spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost jedné z těchto oblastí: TCP/UDP, PostgreSQL, QT/JavaScript/TypeScript/React, standard OpenGL 3.0 a vyšší, GLSL
  • Pevné základy v oblasti zpracování signálů
  • Zkušenost s paralelním zpracováním dat (SIMD, OpenMP), s vícevláknovými procesy a distribuovanými systémy

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé finanční ohodnocení a cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • Možnost částečné práce z domu
  • Mobil i pro soukromé účely
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění a na jazykové vzdělávání + benefitní karta PLUXEE
  • 25 dní volna + 2 „sick days“
  • Účast na celém vývojovém cyklu softwaru s možností ovlivnit jeho směr
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí, kde se budeš cítit jako doma