KONSTRUKTÉR JUNIOR - SPECIALISTA NA VÝKRESY V CATIA (NĚMECKÁ VÝROBNÍ SPOL., I PRO ABSOLV.)

Jméno/Firma
DRILL Business Services
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Tvorba výkresů na základě 3D dat (plastové díly do aut)
  • Práce v Catia nebo Siemens NX
  • Správa technické a výrobní dokumentace, změnová řízení
  • Koordinace projektů s pražským i německým R&D

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ technického směru - strojní
  • Praxi v konstrukci (zkušenost s 2D výkresy), ale společnost je ochotná dát šanci i absolventům
  • Znalost Catia nebo Siemens NX podmínkou
  • Komunikativní AJ nebo NJ
  • Nadšení pro automobilový design a chuť odvést precizní práci

Společnost nabízí:

  • 13. plat ve výši 100%, možnost home office, pět týdnů dovolené a další firemní benefity
  • Příjemné a moderní prostředí vývojového centra německé výrobní společnosti v Praze (dobře dostupné MHD)
  • Práci v týmu technických nadšenců, možnost stát se skutečným specialistou na výkresy
  • Technický produkt se značkou německé kvality, stabilitu a dobré jméno na trhu
  • Školení, jazykové kurzy, možnost využívat jazyky

Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis v Čj a Aj