Hyundai Automechanik od 35 000Kč Olomouc/Přerov

Jméno/Firma
Horimex cars s.r.o.
Pracoviště
Týnecká 894/53, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
24. 9. 2024

Hledáme další posilu díky narůstajícímu objemu práce do našeho týmu Horimex Cars na pozici automechanik vozů Hyundai v Olomouci a Přerově. Jsme jediný autorizovaný prodejce a servis vozů Hyundai a MG v Olomouci a Přerově. Mzda je tvořena fixní a pohyblivou složkou. Pohyblivá složka je pak ovlivněna počtem Vaší prodané práce v daném měsíci a není ničím limitována. Obě pobočky jsou novostavby se zvýšeným komfortem pro zaměstnanče.

Na dané pozici a obou pobočkách se již nachází několik stabilních budoucích kolegů, kteří by Vám pomohli a poradili.

Co vás čeká

  • Provádění záručních, pozáručních servisů na motorových vozidlech nebo oprava vozu po pojistných událostech (demontážní a montážní práce - lakovna a karosárna v jednom objektu).
  • Diagnostika poruch
  • Spolupráce se servisními poradci a se současnými kolegy na dílně.
  • Využívání dostupných diagnostických zařízení, detekování a odstraňování vzniklých závad
  • Komunikace s technickou linkou výrobce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ukončené SŠ vzdělání, nejlépe s technickým zaměřením
  • pozitivní přístup a samostatnost
  • zájem učit se nové věci
  • dobrá znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost a fyzická zdatnost,
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • znalost anglického jazyka základní výhodou
  • předchozí zkušenosti na podobných pozicích alespoň dva roky.

Co vám můžeme nabídnout

  • Fixní mzda + pohyblivá složka dle opracovaných výkonů k fixnímu platu po zaučení - po zkušební době.
  • Jednosměnná pracovní doba po-pá ranní od 7:30 do 16:00.
  • práce na plný úvazek a dobu neurčitou, první rok na dobu určitou
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - pohyblivá složka.
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • možnost vzdělávání a odborného růstu
  • pevný a stálý kolektiv s nízkou fluktuací

Těšíme se na Vás,

Michal Nepomucký, Vedoucí servisu