Personalista/ka

Jméno/Firma
Česká zemědělská univerzita v Praze
Pracoviště
Kamýcká 129, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
24. 9. 2024

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

Kompletní vedení personální agendy zaměstnanců rektorátu ČZU, konkrétně:

  • Příprava pracovních smluv a administrativní agenda související s nástupem, změnami a výstupem zaměstnanců
  • Vedení personálních složek zaměstnanců a jejich pravidelná aktualizace
  • Tvorba a zpracování dohod (DPP a DPČ)
  • Úzká spolupráce se mzdovou účetní, v případě zájmu a praxe možno i samostatné vedení mzdové agendy

Požadavky:

  • máte zdravý selský rozum a nebojíte se administrativy
  • máte už za sebou několik let praxe v personalistice
  • vynikáte v organizačních a komunikačních dovednostech
  • dobře se orientujete v pracovně právních předpisech
  • nebojíte se komunikace v anglickém jazyce
  • hravě si poradíte s Office 365

Nabízíme:

  • samostatnou a odpovědnou práci v klidném a příjemném prostředí prestižní české univerzity
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na plný úvazek
  • možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • benefitní systém formou kafeterie nebo příspěvku na penzijní připojištění
  • firemní školka

Pracovní úvazek 1,0. Nástup možný dohodou.