Odborný/á referent/ka v oddělení facility managementu - LC Olomouc

Jméno/Firma
Lidl Česká republika s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • realizace projektů přestaveb prodejen
  • zařizování prodejen vybavením (nové prodejny, renovace, rozšíření)
  • roční prohlídky prodejen po technické stránce
  • sledování kvality provedených prací a případné reklamace na dodavatele
  • dodržování právních předpisů (např. BOZP, ochrana osobních údajů)
  • vlastní organizace přestaveb (koordinace dodavatelů BAU, SN a provozu)
  • orientace v technické dokumentaci
  • příprava podkladů pro vyúčtování projektů
  • vytváření objednávek na dodavatele

Váš profil:

  • technická znalost/zkušenost z oblasti správy nemovitostí výhodou
  • dobré komunikační vlastnosti
  • schopnost vžít se do situace na prodejně
  • znalost balíčku MS Office
  • pečlivost a důslednost
  • znalost německého (popř. anglického) jazyka výhodou

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní až do výše 30 dní
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den