OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - práce s příběhem, který Vás bude bavit

Jméno/Firma
CBS Nakladatelství s. r. o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Požadované jazyky
Čeština, Slovenština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká?

  • Obchodní setkání se starosty, řediteli škol a podnikateli ve Vašem regionu a okolí a jejich získávání pro naše projekty.
  • Cestování a návštěva všech zajímavých míst v regionu.
  • Příležitost přispět k rozvoji a prosperitě Vašeho regionu.
  • Práce v dynamickém prostředí, kde můžete uplatnit své dovednosti a zájmy.
  • Práce, která Vám umožní dosáhnout finanční nezávislosti a stability.
  • Vaše jméno zůstane zvěčněno jakožto součást autorského týmu Vašeho projektu.

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti v obchodě jsou výhodou.
  • Vysoká cílevědomost a orientace na detail.
  • Smysl pro estetiku a umění.
  • Ochota cestovat a poznávat nová místa.
  • Nadprůměrné komunikační schopnosti.
  • Živnostenský list a vlastní automobil.

Jaké výhody získáte, když budete součásti našeho týmu?

  • Kvalitní úvodní školení pro práci regionálního projektového manažera ve společnosti CBS. Pokud máte chuť se učit, budete po školení schopni od prvního dne konkurovat i kolegům, kteří jsou v našem týmu již mnoho let.
  • Volná organizace práce a svoboda plánování pracovní doby.
  • Provizní sazba s jasnými pravidly, jejíž výši si můžete okamžitě vypočítat. Průměrný výdělek prodejce v našem týmu činí 60 863 Kč měsíčně.
  • Týdenní výplata provizí.
  • Bonusové ohodnocení a projektové příspěvky na provoz Vašeho auta a telefonu.
  • Podíl na týmovém bonusu při dosažení měsíčního cíle.
  • Pravidelná školení, semináře a kurzy zaměřené na zlepšení Vašich komunikačních a obchodních dovedností.
  • Práce s vysoce kvalitními výrobky známé značky a pověsti.
  • Práce v týmu pozitivních a aktivních lidí, do které se budete těšit.
  • Dokonce i netradiční benefity, jako je vyhlídkový let naším letadlem s naším šéfem. :)

Atmosféra celého týmu z poslední firemní akce: https://www.youtube.com/watch?v=yoz9n9BgggQ

Video o týmu našich obchodníků: www.youtube.com/watch?v=V4evyeHg8BQ

Naše společnost očima kolegů – reference Atmoskop:

Zaujala Vás tato jedinečná pracovní nabídka? Kontaktujte nás.

Těšíme se na Vás.