Cost Manager

Jméno/Firma
Novira Estate SE
Pracoviště
Kaštanová 566/125f, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Novira SE je silná česká investiční společnost, která se zaměřuje na investice do nemovitostí, připravuje vlastní developerské projekty a investuje do několika online startupových businessů. Sídlíme v Brně a investujeme do výjimečných projektů z pohledu lokality, ekonomické efektivity a dlouhodobé udržitelnosti. Klademe důraz na neformální pracovní prostředí a lidský přístup k členům našeho týmu.

Pro skupinu Novira SE hledáme týmového hráče, který/á se připojí k naším kolegům na pozici Cost Manager. V této roli budete mít klíčovou roli při přípravě a zpracování podkladů, nabídek, výkazů výměr a rozpočtů pro naše stavby v rámci Brna.

Co vás čeká?

  • Organizace výběrových řízení na generálního dodavatele
  • Dohled nad financemi staveb v realizaci
  • Kontrola fakturace
  • Poptávka dodavatelů a subdodavatelů
  • Analýza a vyhodnocení cenových nabídek
  • Vypracování agregovaných rozpočtů / soupisu prací
  • Tvorba změnových listů a zpracování dílčích rozpočtů
  • Kontrola zpracovaných výkazů výměr
  • Kontrola obsahové a cenové správnosti předložených cenových nabídek subdodavatelů, včetně vyhodnocení a osobních projednání
  • Příprava smluv o dílo a objednávek
  • Cost management připravovaných investičních záměrů

Jak si představujeme novou posilu?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví (obor pozemní stavby nebo ekonomika staveb výhodou)
  • Zkušenosti na pozici Rozpočtáře / Kalkulanta / Cost managera alespoň 5 let
  • Orientace v projektové dokumentaci a v cenách stavebních materiálů a prací
  • Uživatelská znalost programu MS Office (především Excel), AutoCad
  • Uživatelská znalost SW pro zpracování rozpočtů
  • Komunikativnost, samostatnost, organizační dovednosti, spolehlivost, iniciativní přístup, týmový hráč
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí silné společnosti s českými vlastníky v dynamickém pracovním prostředí
  • Práci na projektech, které mají významný dopad na celou společnost
  • Místo výkonu práce do konce roku 2024 na Šumavské, od ledna 2025 na Kaštanové
  • Práci v menším kolektivu (30 zaměstnanců)
  • Neformální firemní kulturu
  • Možnost vzdělávání, podporu a příležitost pro váš odborný růst a profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Firemní akce a teambuilding
  • výbornou kávu, čaj a ovoce pro vaše zdraví
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Pokud hledáte novou výzvu, udržitelné projekty, chcete být součástí silné české společnosti s velkými plány, pak nás kontaktujte s vaším životopisem či odkazem na LinkedIn profil a přidejte se k nám na naší cestě stavět budoucnost.