Účetní do Trdlokafe a Bubblify!

Jméno/Firma
21 Consult Group s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pro Trdlokafe a Bubblify a hledáme šikovnou účetní, která se přidá do skvělého týmu!

Trdlokafe a Bubblify jsou mladé retailové firmy, které se rychle rozrůstají, a proto hledáme někoho, kdo bude řešit a pomáhat s každodenními účetními úkoly. Pokud máte rádi čísla a pořádek, čtěte dál!

Co budete dělat?

  • Zpracovávat faktury a salda
  • Párovat platby na jednotlivá střediska
  • Zadávat faktury ihned, abychom mohli včas platit zálohy
  • Připravovat podklady pro uzávěrky
  • Vypomáhat s různými účetními operacemi
  • Pracovat v účetním systému Abra (Znalost je výhodou, ale pokud ho neznáte, naučíme Vás to!)

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti v oblasti finančního účetnictví
  • Pečlivost, pracovitost a spolehlivost
  • Samostatnost
  • Schopnost přizpůsobit se rychle rostoucí firmě a měnícím se procesům
  • Ochotu pracovat v kanceláři (naše moderní kanceláře jsou v Praze na Palmovce)

Co Vám nabízíme?

  • Finanční ohodnocení 45 000 - 65 000 Kč za měsíc
  • Skvělý tým profesionálů, kteří jsou zároveň velmi lidští
  • Prostředí mladé a rychle rostoucí firmy, kde se nikdy nebudete nudit
  • Možnost podílet se na nastavování procesů a růstu firmy
  • Přátelskou atmosféru a podporu ve Vašem rozvoji
  • Možnost práce na HPP i IČO
  • Nástup ihned

Pokud máte zájem stát se součástí rodiny Trdlokafe a Bubblify, pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě. Těšíme se na Vás!