OBCHODNÍK PRO ZÁKAZNÍKY V REGIONU STŘEDNÍ EVROPY (M/Ž)

Jméno/Firma
JISTU recruitment s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Vaše náplň práce bude:

  • Vyhledávání a oslovování nových a jednání se stávajícími zákazníky z řad energetických a průmyslových společností
  • Vytváření obchodních nabídek, sjednávání zakázek a tvorba servisních smluv
  • Marketingová činnost v regionu střední Evropy
  • Komunikace se subdodavateli, agenty a kolegy napříč společností z dalších oddělení
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technickém oboru, výhodou je strojní zaměření
  • Obchodní praxe v oboru strojírenství
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu občasného cestování za zákazníky na území celé ČR, SR a PL
  • Znalost AJ pro obchodní komunikaci se zákazníkem i osobní komunikaci s vedením společnosti
  • Další jazyk je pouze výhodou

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nastavení si procesů s vedením společnosti na nově vzniklé pracovní pozici
  • Osobní i karierní rozvoj se silnou základnou stávajících zákazníků
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování/ nebo stravování zdarma v místní kantýně
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění 2 500 Kč/měsíc
  • Odměna při příležitosti životního a pracovního jubilea
  • Multisport karta
  • Zázemí společnosti a kanceláří v Brně-Líšni