STAVBYVEDOUCÍ - Olomoucký kraj

Jméno/Firma
BP STAVBY Morava s.r.o.
Pracoviště
tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející stavební společnost s působností v rámci České republiky, především Olomouckého kraje.

Naším cílem je stabilně působit na trhu v rámci generálních dodávek staveb nebo dodávky ŽB monolitických konstrukcí v pozemním stavitelství. Dále provozujeme činnost v oblasti projektování a realizace specializovaných prací zakládání staveb. Specializujeme se na velkoprůměrové piloty, které nabízíme v technologii CFA a klasického rotačně náběrového vrtání.

Chceš být součástí našeho přátelského kolektivu v moderní společnosti? Každý den je pro tebe výzva? Je na čase udělat změnu, neváhej a přidej se k nám!

A protože rosteme hledáme právě tebe...

Podívej se na naše stránky https://bpstavbymorava.cz/ u jaké společnosti bys pracoval a pokud chceš dělat tam, kde si tvé práce budou vážit, napiš mi třeba ještě dnes.

Co vás čeká

• Organizace postupu prací na stavbě a dodržování HMG
• Technické a odborné zajištění staveb
• Vedení stavebního deníku a veškerých dokumentů spojených s výstavbou
• Komunikace s projektanty, investory a subdodavateli
• Vedení kontrolních dnů
• Příprava podkladů pro fakturaci
• Zajištění veškerých řízení spojených s výstavbou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• Komunikační schopnosti
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti
• Aktivní přístup
• Chuť do práce a ochota učit se se novým věcem
• Časovou flexibilitu
• Znalost práce na PC
• Řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

• Práci v rozvíjející se stavební firmě
• Práce v mladém kolektivu s dlouholetými zkušenostmi v oboru
• Motivační finanční ohodnocení
• Služební vůz, notebook, mobilní telefon
• 25 dní dovolené + 2 dny „Sick days“ navíc
• Flexibilní pracovní doba
• Stravné, Multisport karta
• Příspěvek na autorizaci
• Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků
• Možnost výuky cizích jazyků
• Firemní akce

PS: Místo, na kterém dnes pracuješ, se samo od sebe nezmění. Chceš-li tedy změnu a pracovat s lidmi, kteří tvou prácim snahu a pečlivost ocení, ozvi se mi.