Pomocný kuchař / Kuchař Junior

Jméno/Firma
GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s.
Pracoviště
Pražská 138, Čestlice
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
25. 9. 2024

Do našeho týmu v dynamickém prostředí kuchyně Aquapalace Praha přijmeme Pomocného kuchaře / Kuchaře Juniora.

Pokud máte vášeň pro vaření, smysl pro detail a chuť učit se od zkušených kuchařů, tato pozice je právě pro Vás!

Náplň práce:

  • Výroba běžných druhů jídel.
  • Příprava příloh k pokrmům, polévek a jednodušších jídel.
  • Příprava surovin k vaření, čištění zeleniny.
  • Výdej pokrmů, regenerace a doplňování.
  • Pomocné práce při vaření.
  • Mytí nádobí a úklid kuchyně.
  • Zapisování teplot podle HACCP a dodržování hygienických standardů.
  • Podpora kuchaře a týmová spolupráce v rámci kuchyně.

Co očekáváme:

  • Zájem o gastronomii a chuť učit se nové věci.
  • Spolehlivost, pečlivost a týmového ducha.

Co nabízíme:

  • Vstupy zdarma do aquaparku a fitness
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Výrazné slevy na další firemní služby a také služby a produkty našich obchodních partnerů,
  • Práci v příjemném kolektivu.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Nástup dle dohody