PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY - Olomoucký kraj

Jméno/Firma
BP STAVBY Morava s.r.o.
Pracoviště
tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející stavební společnost s působností v rámci České republiky, především Olomouckého kraje.

Naším cílem je stabilně působit na trhu v rámci generálních dodávek staveb nebo dodávek ŽB monolitických konstrukcí v pozemním stavitelství.

Chceš být součástí našeho přátelského kolektivu v moderní společnosti? Každý den je pro tebe výzva? Je na čase udělat změnu, neváhej a přidej se k nám!

A protože rosteme hledáme právě tebe...

Podívej se na naše stránky https://bpstavbymorava.cz/ u jaké společnosti bys pracoval a pokud chceš dělat tam, kde si tvé práce budou vážit, napiš mi třeba ještě dnes.

Nabízíme:

  • Práci v rozvíjející se stavební firmě s možností kariérního růstu
  • Práce v mladém kolektivu s dlouholetými zkušenostmi v oboru
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Notebook, mobilní telefon, možnost firemního vozidla
  • 25 dní dovolené + 2 dny „Sick days“ navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravné, Multisport karta
  • Příspěvek na autorizaci
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků, Možnost výuky cizích jazyků
  • Firemní akce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost
  • Aktivní přístup
  • Chuť do práce a ochota učit se se novým věcem
  • Časovou flexibilitu, loajalitu
  • Znalost práce na PC – AutoCad, MS office
  • Znalost rozpočtů, výkazu výměr a PD

Náplň práce

  • Poptávání dodavatelů a vyhodnocení jejich nabídek
  • Tvorba SOD a objednávek s vybraným dodavatelem
  • Porovnání a kontrola výkazu výměr s PD
  • Oceňování případně projednávání klientských změn a kontrola správnosti provedení
  • Komunikace s dodavateli, investory
  • Chystání podkladů potřebných ke kolaudaci a předání díla

PS: Místo, na kterém dnes pracuješ, se samo od sebe nezmění. Chceš-li tedy změnu a pracovat s lidmi, kteří tvou práci, snahu a pečlivost ocení, ozvi se mi.