Eventový technik (bedňák) – Technická podpora a organizace eventů

Jméno/Firma
DALLMAYR KAFFEE
Pracoviště
V Areálu 1183, Jesenice
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme dynamická společnost zaměřená na pořádání prestižních eventů a hledáme spolehlivého a zodpovědného eventového technika (bedňáka), který bude klíčovou součástí našeho týmu. Vaším úkolem bude zajištění technického zázemí a hladkého průběhu akcí po celé republice. Pokud máte vášeň pro logistiku, techniku a nechybí vám týmový duch, jste právě tím, koho hledáme!

Koho hledáme: Hledáme fyzicky zdatného a flexibilního technika, který se nezalekne náročné práce a je schopen zvládnout montáže, demontáže a převozy vybavení na akce. Zároveň nabízíme možnost rozvoje – pokud projevíte zájem a naučíte se připravovat kávu, můžete se stát baristou a aktivně se zapojit do eventů.

Co budete dělat:

  • Zajišťovat závozy vybavení a materiálu na místo konání eventových akcí podle stanoveného plánu.
  • Montovat a zprovozňovat vybavení na místě, připravovat prostory pro akce a následně demontovat a odvážet vše zpět do skladu.
  • Podílet se na údržbě vybavení týmu (bary, kávovary, obaly) a provádět drobné opravy.
  • Přepravovat velké stroje na instalace, asistovat technikům při stěhování strojů a zabezpečovat logistickou podporu.
  • Zajišťovat převozy strojů mezi našimi středisky v rámci ČR (např. Plzeň, Jesenice, Počernice).
  • Pokud máte zájem o automobily, můžete se podílet na správě vozového parku (převozy vozů, předávání mezi pracovníky).

Požadujeme:

  • Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat mimo běžnou pracovní dobu (vč. víkendů).
  • Zodpovědnost, spolehlivost a schopnost samostatně plnit úkoly.
  • Řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidičské zkušenosti.
  • Schopnost pracovat s technikou, ideálně zkušenost s eventovou technikou nebo stěhováním vybavení.
  • Ochotu učit se nové věci, včetně přípravy kávy, pokud máte zájem rozšířit své dovednosti a zapojit se do eventů i jako barista.

Nabízíme:

  • Různorodou práci, která vás bude bavit a při které budete v neustálém pohybu.
  • Příležitost stát se součástí dynamického týmu, který pořádá prestižní akce po celé ČR.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje v oblasti kávové kultury (baristické dovednosti).
  • Kvalitní technické vybavení a podpora zkušeného týmu.
  • Atraktivní finanční ohodnocení závislé na vaší aktivitě a nasazení.

Pokud jste připraveni přijmout výzvu a stát se důležitou součástí našich eventů, přihlaste se k nám a získejte nové zkušenosti v rychle rostoucím odvětví!