Operativní nákupčí

Jméno/Firma
ESCATEC Mechatronics s.r.o.
Pracoviště
Pražská 585, Chomutov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Zajišťování nákupu jak přímého, tak i nepřímého materiálu, vztahující se nejen k výrobě, ale také k zabezpečení chodu celé společnosti. Budete spolupracovat se svými kolegy na poskytování podpory provoznímu manažerovi nákupního oddělení a úzce spolupracovat s dalšími rolemi ve společnosti, tak abyste podpořili procesy a fungování provozního nákupu. Budete zapojeni do všech aspektů procesu nákupu i plateb, včetně doplňování a zajišťování materiálů pro výrobu, expedice, vyjednávání a řešení problémů s dodávkami a kvalitou materiálu a další podpůrné činnosti související s nákupem materiálu ve výrobním podniku.

Hlavní odpovědnosti

  • Zajištění nabídek od dodavatelů
  • Mapování trhu a vyhledávání nových dodavatelů
  • Optimalizace nákladů
  • Vedení obchodních jednání
  • Komunikace s dodavateli
  • Zajištění, aby byly objednávky zadány v souladu se stávajícími smlouvami o dodávkách
  • Správa objednávek v systému

Co požadujeme

  • Minimálně 1 rok praxe
  • MS Office zkušenosti (Excel, Outlook)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s dodavatelskými zdroji, technickou dokumentací, hodnocením a výběrem
  • Znalosti systémů MRP výhodou
  • Silné komunikační dovednosti
  • Schopnost vyjednávat
  • Pozitivní přístup k práci
  • Týmová spolupráce

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravné
  • Pracovní výročí
  • Zvýhodněný tarif pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Vaše životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce.