MISTR VÝROBY

Jméno/Firma
BOCHEMIE a.s.
Pracoviště
Tovární 319, Bohumín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

• vedení a organizace výrobního týmu
• zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
• sledování efektivity procesu výroby v návaznosti na cíle střediska
• zajišťování technických a ekonomických parametrů chemické výroby
• zodpovědnost za zavádění a dodržování nápravných opatření
• školení pracovníků o zásadách BOZP a PO a zodpovědnost za jejich dodržování
• zaučení nových zaměstnanců
• vedení příslušné dokumentace, reporting
• práce na třísměnný provoz

Jaké znalosti a dovednosti u nás uplatníte:

• VŠ/SŠ vzdělání (strojírenský, chemický nebo technický směr výhodou)
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• komunikativní znalost anglického, popř. německého jazyka
• zkušenost s vedením lidí, přirozená autorita
• uživatelská znalost MS Office
• schopnost týmové práce, organizační schopnosti
• komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout:

• stabilitu zaměstnání
• odpovídající platové ohodnocení s možností dalšího zvýšení dle pracovních výsledků
• příplatky za noční i odpolední směnu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravné v závodní jídelně
• příspěvek na volnočasové aktivity jako je relax,sport a dovolená v rámci kafetérie
• odměna při pracovním jubileu
• vánoční odměna
• možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka
• práci na HPP u významné české společnosti s dlouholetou tradicí

Nástup možný IHNED