Obchodní zástupce - export

Jméno/Firma
TREVOS, a.s.
Pracoviště
Turnov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

Rozvíjet a budovat dlouhodobě dobré vztahy se stávajícími zákazníky

Vyhledávat a identifikovat nové obchodních příležitostí

Sledovat nové trendy v osvětlení

Účastnit se aktivně veletrhů osvětlovací techniky v zahraničí

Navrhovat obchodní podmínky, zpracovávat cenové nabídky a zákaznické objednávky

Koordinovat dodávky zboží k zákazníkům ve spolupráci s backoffice týmem

Účastnit se zahraničních služebních cest

Spolupracovat s obchodním, marketingovým a nákupním oddělením

Co očekáváme

Vzdělání SŠ/VŠ ideálně se zaměřením na obchod, podnikání, ekonomii

Komunikace na profesionální úrovni, příjemné vystupování, schopnost prezentace a vyjednávání

AJ na vysoké komunikativní úrovni, další světový jazyk je velkou předností

Zkušenosti s obchodními aktivitami, zkušenost jednat s managery

Schopnost vyhledávat informace a efektivně s nimi pracovat

Samostatnost, kreativitu, motivaci, spolehlivost

Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co nabízíme

Zaměstnání na HPP

Motivační mzdové ohodnocení

Přátelský kolektiv a pomoc při zapracování

Zázemí české stabilní výrobní společnosti

Moderní pracovní prostředí

Mobilní telefon, notebook

Vzdělávací kurzy a odborná školení

25 dní dovolené

Firemní stravování

Káva, čaj na pracovišti je samozřejmostí

Po 6 měsících příspěvek na důchodové pojištění a další firemní benefity