Projektový manažer (Developer) SENIOR

Jméno/Firma
Čech & syn Stavební společnost, a.s.
Pracoviště
Vinohradská 2828/151, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
25. 9. 2024

Společnost - C&S DEVELOPIA s.r.o.s.

Hlavní město Praha

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

· Kompletní příprava a vedení projektu z pozice developera a investora

· Komunikace s projektantem, TDI, správcem objektu a bankovním dozorem

· Kontrola projektové dokumentace a výkazu výměr

· Jednání s GD o cenové nabídce, správnosti rozpočtu atd.

· Kontrola SoD, ZL a dodatků z hlediska technického

· Provádění kontrol stavby, HMG a kritické cesty

· Kontrola oprávněnosti VCP od GD

· Účast na investorském KD stavby

· Věcná břemena související s realizací projektu

· Koordinace stavby s prodejním týmem a koordinace předávek bytů klientům

· Jednání s úřady a správci technické infrastruktury plus smlouvy o připojení na TI

· Kontrola rozpočtu a prostavěnosti, koordinace čerpání projektového úvěru

NAŠE POŽADAVKY

· Minimálně 3-5 let zkušeností v projektovém řízení ve stavebnictví v developmentu

· Vzdělání v oboru stavebnictví, architektury nebo inženýrství

· Schopnost efektivně plánovat, organizovat a řídit více projektů současně

· Schopnost pracovat pod tlakem, řešit problémy rychle a efektivně

· Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

· Znalost právních a regulačních požadavků ve stavebnictví

· Základní znalost práce na PC (MS Office a Project, AutoCAD)

· Řidičský průkaz sk.B

MŮŽEME VÁM NABÍDNOUT

· Služební automobil a notebook i pro soukromé účely

· Možnost účastnit se zajímavých a rozmanitých projektů

· Příležitost k profesnímu rozvoji ve stabilní a dynamické firmě

· Přátelské pracovní prostředí s týmem motivovaných profesionálů

· Adekvátní platové ohodnocení a cílové odměny dle dosažených výsledků

· Benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, Multisport Benefit karta atd.)

C&S DEVELOPIA s.r.o.

Kontaktní osoba: Michal Bárta

Telefon: 723 315 174