Vedoucí oddělení IT

Jméno/Firma
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Pracoviště
Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

Organizování práce podřízených pracovníků oddělení IT a zodpovědnost za:

funkčnost IT infrastruktury organizace,
rozvoj a udržování IT infrastruktury (HW, SW),
implementaci opatření a technických prostředků kybernetické bezpečnosti deklarovaných směrnicí NIS2,
zajištění ochrany dat dle Nařízení EU 2016/679 GDPR,
zajištění řešení požadavků zaměstnanců zdravotního ústavu na oblast IT,
plánování rozpočtu nákladů a vytváření koncepce řešení IT organizace.

Požadavky pro přijetí

Vzdělání – VŠ v oboru informační technologie

Odborná znalost vztahující se k vykonávané funkci v oblasti IT

Zkušenost s řízením skupiny zaměstnanců (cca 10 osob)

Praxe na obdobné pozici nejméně 5 let

Samostatnost, rozhodnost, iniciativa, asertivita, komunikativnost

Organizační schopnosti, orientace na výsledek

Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Práce na plný úvazek

Smlouva na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou

Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe s možností přiznání osobního ohodnocení

Stravenkový paušál

Příspěvek na penzijní připojištění

5 týdnů dovolené + 3 sick days

Místo výkonu práce – dle výběru Ústí nad Labem nebo Kladno (případně Praha)