IT Technik - CCR

Jméno/Firma
Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
Pracoviště
Nošovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Společnost Hyundai AutoEver Czech (HAECZ) byla založena v červnu 2007 jako organizační jednotka společnosti Hyundai AutoEver Europe GmbH se sídlem v německém Offenbachu. HAECZ se specializuje na poskytování široké škály IT služeb, zahrnující podporu inovací, poradenství v oblasti konkurenceschopnosti IT až po vývoj, implementaci a provoz systémů pro výrobní společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech, Mobis Automotive Czech s.r.o. a další.

Aktuálně hledáme kolegu / kolegyni do našeho týmu na pozici IT Technik (3-směnný nepřetržitý provoz).

Náplň práce:

  • Poskytování komplexní technické podpory uživatelům
  • Proaktivní monitoring a dohled nad stavem terminálů, výrobního zařízení, serverů a dalších systémů
  • Zajištění bezproblémového provozu dohledového centra a IT systému
  • Rychlé a efektivní řešení požadavků a incidentů v oblasti IT podpory (1. úroveň)
  • Nepřetržitá servisní podpora IT služeb (evidence požadavků, analýza problémů, implementace řešení)
  • Informovanost o aktuálních stavech IT systémů
  • Monitoring stavu IT infrastruktury, serverů, IPCam a dalších systémů
  • Kontrola stavu systému a dokumentace
  • 3směnný nepřetržitý provoz

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s údržbou a konfigurací zákaznických operačních systémů
  • Pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti odstraňování poruch hardwaru a softwaru
  • Schopnost pracovat v dynamickém prostředí ve 3-směnném provozu a v multikulturním týmu
  • Komunikační dovednosti, zodpovědnost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Dynamické mezinárodní prostředí
  • Motivující mzdové ohodnocení a bonusy vyplácené 5x ročně, které v součtu přidají více než 3 mzdy navíc za rok
  • Prostor pro seberealizaci, vzdělávání, Udemy
  • Denní výběr z české kuchyně za zvýhodněné ceny
  • Řadu dalších zajímavých firemních benefitů (Multisport, příspěvek na dopravu, penzijní a životní pojištění,...)