Cloud Compliance & Governance Project Manager

Jméno/Firma
teamIT s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Staňte se součástí společnosti, která přináší inovace do propojení Cloud Governance a Compliance. Společnost vytváří moderní pracovní prostředí a hledá talentované jednotlivce, kteří touží být součástí dynamického týmu a přispět k jejich mezinárodním projektům.

Koho hledáme?

  • Hledáme nadšeného a zkušeného profesionála v oblasti Cloud Compliance a Governance, který má zájem pro moderní technologie a dokáže úspěšně řídit mezinárodní projekty v dynamickém prostředí. Ideální kandidát je schopný pracovat v týmu, ale zároveň má dostatek iniciativy a nezávislosti, aby zvládl důležité výzvy samostatně.

Co vás čeká?

  • V této roli budete klíčovým hráčem při realizaci projektů, které propojují cloudová řešení a regulatorní požadavky. Očekává se od vás, že budete nejen dohlížet na dodržování předpisů, ale také přinášet inovace a efektivní řešení pro klienty. Budete vést workshopy a aktivně spolupracovat se zákazníky po celém světě.

Jaké zkušenosti a dovednosti od vás očekáváme?

  • Minimálně 3 roky zkušeností s řízením IT outsourcingových a cloudových projektů, nejlépe ve finančním sektoru.
  • Praktické zkušenosti s implementací cloudových platforem jako Azure, AWS nebo M365.
  • Znalosti v oblasti Cloud Governance – bezpečnost, náklady, organizace a nasazení.
  • Zkušenost s regulacemi, jako jsou EBA/Go, GDPR, DORA/NIS 2, a jejich praktická aplikace.
  • Schopnost efektivně komunikovat a moderovat workshopy v anglickém jazyce.

Co vám může být výhodou?

  • Znalost specifických cloudových nástrojů a technologií, jako jsou například Cloud Adoption Framework nebo Cloud Governance modely.
  • Zkušenosti s projektovým řízením v mezinárodním kontextu.
  • Orientace ve specifických regulacích cloudových služeb v jednotlivých zemích.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Účast na prestižních mezinárodních projektech, které vám umožní růst a rozvíjet své dovednosti.
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi a s lídry v oblasti IT.
  • Prostor pro kreativitu a vliv na rozhodovací procesy – vaše nápady budou slyšet a realizovány.
  • Flexibilní pracovní podmínky včetně možnosti hybridní práce.
  • Místo: Praha 4 (v blízkosti metra)
  • Platové rozpětí: 100 000 – 120 000 Kč/měsíc (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech a zkušenostech, možnost práce i na IČO)