Vedoucí úklidu v Hudebním divadle Karlín

Jméno/Firma
Hudební divadlo v Karlíně
Pracoviště
Křižíkova 283/10, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Chcete pracovat v inspirativním prostředí divadla a stát se součástí týmu, který zajišťuje pohodlí pro naše diváky i umělce? Hudební divadlo Karlín, příspěvková organizace, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí úklidu.

Co Vás čeká:

  • Organizace a řízení úklidového týmu.
  • Zajištění čistoty a pořádku v celém divadle (sály, šatny, kanceláře, technické prostory).
  • Koordinace úklidu během a po představeních.
  • Plánování docházky.
  • Kontrola zadaných úkolů.
  • Ochota pracovat i o víkendu v pružné pracovní době.

Co požadujeme:

  • Zkušenost s vedením úklidového týmu výhodou.
  • Smysl pro pořádek, spolehlivost a zodpovědnost.
  • Schopnost plánovat a organizovat práci.
  • Flexibilita a schopnost řešit nečekané situace.
  • Týmového ducha a chuť pracovat v kreativním prostředí.

Co nabízíme:

  • Práci v unikátním kulturním prostředí plném umělecké inspirace.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce.
  • Přátelský kolektiv a otevřenou komunikaci.
  • Platové ohodnocení dle platových tarifů pro příspěvkové organizace.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám prosím svůj životopis.