IT Analytik/ Konzultant (ERP)

Jméno/Firma
acantha, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pro naši partnerskou společnost, významného integrátora podnikových IS, hledáme vhodného kandidáta na pozici

IT Analytik/ Konzultant

Náplň práce:

  • Analýza podnikových procesů a návrh možných řešení
  • Návrh řešení technické stránky nasazení ICT služeb a produktů včetně integrace externích systémů
  • Spolupráce na rozvoji produktu (aplikací a rozšíření IS)
  • Podpora a procesní analýza systémů
  • Jednání se zákazníky/klíčovými uživateli
  • Zpracovávání technické dokumentace a podkladů pro uživatelskou dokumentaci

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Odborná znalostní úroveň v IS/IT (ERP/CRM apod.)
  • Odborná znalost problematiky ENERGIE/VODA/PLYN/EL/TEPLO
  • Znalost SQL
  • Analytické a konzultační schopnosti (orientace na zákazníka)
  • Odborná znalost ekonomicko–provozní problematiky středních a velkých firem
  • Dobré komunikační schopností, výborné prezentační a školicí dovednosti

Nabízíme:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející a stabilní české společnosti
  • Možnost odborného růstu a kariérního postupu