ŘIDIČ/KA SKUPINY C

Jméno/Firma
Marius Pedersen a.s.
Pracoviště
Uničovská 2250/103, Šternberk
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
25. 9. 2024

V současné době hledáme pro provozovnu ve Šternberku zaměstnance na pozici

Místo výkonu:
Marius Pedersen a. s., provozovna Šternberk

Náplň práce:
• řízení sběrového vozu odpadů

Požadujeme:
• dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
• smysl pro zodpovědnost
• ŘP skupiny C
• osvědčení profesní způsobilosti řidiče
• osvědčení ADR výhodou
• oprávnění pro obsluhu hydraulického zdvihacího zařízení výhodou

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství
• pravidelná pracovní doba, jízdy v rámci Olomouckého kraje, jednosměnný provoz, výjezd a ukončení jízdy ve Šternberku
• proplácíme veškeré zákonné příplatky včetně diet, prémie za plné využití měsíčního fondu pracovní doby
• příjemné pracovní prostředí
• možnost nástupu ihned nebo dohodou
• zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání, Benzina karta, zvýhodněné mobilní tarify atd.)

Mzda 180-220 Kč/hod.

Další informace:

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete kontakt prostřednictvím odpovědi na tuto nabídku nebo nás kontaktujte telefonicky:

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Petrů, tel.: 739 581 739