Elektrikář/ka - nástupní bonus až 40 000 Kč!

Jméno/Firma
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Pracoviště
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká?

  • seřizování a opravy výrobních linek
  • provádění pravidelných kontrol funkčnosti a stavu opotřebení
  • podpora při vylepšování linek a výrobních procesů
  • vedení technické dokumentace technologií podle skutečného stavu
  • evidence prováděných pravidelných kontrol a seřízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • odbornou způsobilost dle vyhl.50/1978 Sb §6/ nařízení vlády 194/2022 Sb. (podmínkou)
  • orientaci ve slaboproudé elektrotechnice
  • všeobecné technické znalosti
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/ dlouhý týden, 12h směnny)
  • zkušenosti s výrobním prostředím výhodou

Co vám můžeme nabídnout?

  • nástupní bonus až 40.000 CZK (dle zkušeností)
  • práci s moderní technologií, v čistém prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusovou dopravu do/ze zaměstnání zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované obědy (oběd za 25 Kč)
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 6 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)