Facility Coordinator Praha 6

Jméno/Firma
CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.,
Pracoviště
Generála Píky 430/26, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
25. 9. 2024

Do našeho týmu CBRE poskytujícího služby nájemníkům hledáme aktuálně novou posilu na pozici FACILITY KOORDINÁTORA

Náplň práce:

  • Komunikace s klientem, pronajímatelem, dodavateli
  • Vyjednávnání cen a smluvních podmínek s dodavateli
  • Vytváření objednávek, schvalování
  • Zodpovědnost za přidělený finanční rozpočet
  • Řešení nedostatků v objednaných a poskytovaných službách třetí stranou
  • Organizace a moderování pravidelných aktivů
  • Reporting
  • Příprava podkladů, cenových rozborů a návrhů, atd.

Očekáváme:

  • Zkušenosti s facility managementem - koordinací
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na dobré úrovni, přímý nadřízený nemluví česky
  • Uživatelskou znalost MS Office, s důrazem na Excel
  • Organizační dovednosti
  • Sebemotivace, silná orientace na klienta
  • Neustálé zlepšování, zkvalitňování, návrhy, řešení ve všech oblastech svěřených činností

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní a prestižní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kompletní zaškolení a osobní rozvoj
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Benefity (stravenkový paušál, cafetérie, firemní tarif mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, sick day, multisport karta)
  • Hlavní pracovní poměr

Nástup:

  • 15.12.2024 nebo dohodou

Těšíme se na Váš profesní životopis!