Advokační pracovník*ice Centra LOCIKA

Jméno/Firma
Centrum LOCIKA, z.ú.
Pracoviště
Umělecká 588/6, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomáhat rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby stále rozvíjíme a zlepšujeme, a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni. na pozici Advokační pracovník*ice.

Bude se jednat o práci, která bude pomáhat prosazovat systémové a legislativní změny v zájmu dětí ohrožených násilím. Pokud chcete být spolu s námi u toho a pomoci tomu, aby Česko bylo k dětem zemí skutečně přátelskou, čtěte dál!

KOHO HLEDÁME:

  • spolehlivého, samostatného kolegu/kolegyni se schopností a odvahou laskavě a jasně hájit, komunikovat a prosazovat potřeby a práva ohrožených dětí
  • flexibilní osobu schopnou skvělé komunikace slovem i písmem, ideálně i v AJ
  • osobu s dobrým smyslem pro strukturu, time management a s organizačními dovednostmi
  • oceníme psychickou odolnost a vysokou frustrační toleranci, naše práce prostě není jednoduchá
  • stejně tak schopnost překonávat překážky, protože od vize k realizaci vede náročná cesta

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komunikace a organizace schůzek s politiky a dalšími klíčovými aktéry
  • příprava podkladů pro advokační materiály
  • komunikace s kolegy v zahraničí
  • úzká spolupráce s ředitelkou organizace
  • úzká spolupráce s týmem Centra LOCIKA zaměřeným na komunikaci s veřejností

OČEKÁVÁME:

  • zájem o problematiku ohrožených dětí
  • dobré komunikační schopnosti slovem i písmem
  • organizační schopnosti

UVÍTÁME:

  • zkušenosti z této oblasti
  • zkušenost s legislativním procesem či právní znalosti či vzdělání

Nabízíme:

  • práci na HPP na úvazek 0,5
  • smysluplnou práci v neziskové organizaci, která reálně mění osudy dětí zasažených násilím v rodině
  • možnost prohloubit své odborné kompetence a příležitost s námi vyrůst
  • finanční nabídku, která neohromí, ale na neziskový sektor není vůbec špatná - PŘÍPADNĚ (platí pro pozice v PR oddělení) zcela upřímně, platit jako v soukromém sektoru nikdy nebudeme - ale jsme tu, protože chceme pomáhat a uvědomujeme si, že budget v neziskovém sektoru má své limity

BENEFITY:

  • flexibilní prostředí a možnost práce na homeoffice
  • rodině a dětem přátelské pracovní prostředí
  • skvělý, zkušený a inspirativní tým
  • hezké pracovní zázemí na Letné nedaleko Stromovky
  • Multisport kartu, slevy do divadel a na kulturní akce

V případě zájmu zašlete prosím spolu se životopisem krátký motivační dopis. V něm nám, prosím, odpovězte na tyto dvě otázky:

Jaký je Váš názor na tělesné tresty u dětí?
Co považujete v komunikaci za důležité?
Na Vaše odpovědi se budeme těšit do 15.10. 2024.

Tým Centra LOCIKA