SPRÁVCE*KYNĚ WEBŮ A PODPORA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ!

Jméno/Firma
Centrum LOCIKA, z.ú.
Pracoviště
Umělecká 588/6, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomáhat rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby stále rozvíjíme a zlepšujeme, a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže sdílet naší činnost a příspěvky se širokou veřejností.

KOHO HLEDÁME:

  • někoho, kdo má rád komunikaci, sociální sítě a umí vytvářet obsah, který zaujme a osloví
  • kdo má smysl pro detail a nedělá pravopisné chyby
  • koho zajímá práci v nezisku
  • kdo je časově flexibilní a schopný reagovat v týdnu na zadané úkoly v řádu hodin
  • kdo chápe, že v případě mimořádných událostí je třeba pracovat i nad rámec běžné pracovní doby

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa a aktualizace webů – udržování všech webových stránek v aktuálním stavu, nahrávání nových příspěvků, aktualizace informací o našich projektech a aktivitách (v médiích…), aktivní spolupráce s webmasterem, který web vytvořil
  • Správa sociálních sítí – budeš součástí týmu, který pravidelně vytváří a plánuje příspěvky na platformách Facebook, Instagram, X a Tik Tok, budeš se podílet na komunikaci s našimi sledujícími a reagovat na témata, které se LOCIKY týkají
  • Monitoring a analýza – sledování úspěšnosti příspěvků na sociálních sítích, vyhodnocování statistik návštěvnosti webu a přizpůsobování obsahu na základě výsledků
  • Práce v PR týmu - budeš pevnou součástí týmu, který se soustředí na propagaci činnosti LOCIKY a na tvorbu k tomu potřebných materiálů

OČEKÁVÁME:

  • Schopnost aktualizovat a spravovat webové stránky – technické znalosti na základní úrovni a zkušenost s Webflow jsou velkou výhodou, ale případně tě všemu naučíme
  • Zkušenost se správou sociálních sítí – umíš vytvářet příspěvky, plánovat obsah a reagovat na aktuální dění (Google prostředí je pro Tebe samozřejmostí, umíš pracovat v Meta Business Manageru a TikTok For Business, nebojíš se ani nových uživatelských prostředí)
  • Zájem o témata spojená s prevencí násilí v rodině – hledáme lidi, pro které bude práce tak trochu „srdcovka“
  • Časová flexibilita – pracujeme flexibilně, jde o komunikaci na denní bázi, práce není náročná na objem, ale spíš na to, že „se pořád něco děje“
  • Schopnost dojíždět - není sice nutné být v kanceláři vždy prezenčně, občas se ale potkat musíme

NABÍZÍME:

  • Rozsah práce odpovídá úvazku 0,2 - 0,3 na DPP, časem možnost nárůstu
  • Smysluplnou práci v neziskové organizaci, která reálně mění osudy dětí zasažených násilím v rodině
  • Zcela upřímně, platit jako v soukromém sektoru nikdy nebudeme - ale jsme tu, protože chceme pomáhat a uvědomujeme si, že budget v neziskovém sektoru má své limity

BENEFITY:

  • flexibilní prostředí a možnost práce na home office
  • rodině a dětem přátelské pracovní prostředí
  • skvělý, zkušený a inspirativní tým
  • hezké pracovní zázemí na Letné nedaleko Stromovky
  • možnost prohloubit své odborné kompetence a příležitost s námi vyrůst
  • Multisport kartu, slevy do divadel a na kulturní akce

Vhodné pro studenty a i pro osoby na rodičovské dovolené. Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám do 7. října 2024 svůj životopis a krátký motivační dopis o tom, proč se hlásíš zrovna na tuto pozici. Vybraným uchazečům se telefonicky ozveme do dvou týdnů od zaslání životopisu.

Těšíme se na Tebe!