Vedoucí služby komplexní krizové pomoci rodinám ohroženým násilím Centra LOCIKA

Jméno/Firma
Centrum LOCIKA, z.ú.
Pracoviště
Umělecká 588/6, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomoci rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby stále rozvíjíme a zlepšujeme a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici/pozice Vedoucí služby komplexní krizové pomoci rodinám ohroženým násilím Centra LOCIKA.

Bude se jednat o nově vzniklou službu obsahující distanční (chat, e-mail) i osobní možnost pro děti a dospívající si včas říci o pomoc bezpečným a anonymním způsobem. Zároveň budou součástí i inovativní modely práce zahrnující spolupráci s rodinou dítěte přímo v domácím prostředí. Tato služba bude součástí komplexu služeb poskytovaných pod jednou střechou. Pokud chcete být spolu s námi a dále tyto služby spolu s námi rozvíjet, čtěte dál!

KOHO HLEDÁME:

  • spolehlivého, samostatného kolegu/kolegyni, přirozeného leadera/lídryni zapáleného pro inovace, který/á by naši službu koncepčně i personálně vedl/a

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení služby
  • metodické i organizační vedení týmu krizových interventů, psychologů a sociálních pracovníků
  • spolupráce s kolegy ze zahraničí na rozvoji služby
  • spolupráce s finanční manažerkou a oddělením komunikace a prevence Centra LOCIKA
  • účast na poradách a supervizích vedení Centra LOCIKA

OČEKÁVÁME:

  • zralou osobnost s prokazatelnou zkušeností s vedením lidí a projektů
  • splňující kvalifikační předpoklady odborné způsobilosti na tuto pozici podle zákona č. 108/2006 Sb. Zákon o sociálních službách ( VŠ studium ideálně v sociální či sociálně-právní oblasti) osobně angažovanou pro problematiku ohrožených dětí
  • ukončený výcvik v komplexní krizové intervenci a praxi v oboru
  • schopnost vést odborný tým, řídit klientské i metodické porady

UVÍTÁME:

  • oceníme psychickou odolnost a vysokou frustrační toleranci, naše práce prostě není jednoduchá
  • schopnost komunikovat v aj
  • zkušenost s osobní, telefonickou i chatovou podobou krizové intervence
  • stejně tak schopnost překonávat překážky, protože od vize k realizaci vede náročná cesta

NABÍZÍME:

  • práci na HPP na úvazek 1,0
  • smysluplnou práci v neziskové organizaci, která reálně mění osudy dětí zasažených násilím v rodině
  • možnost prohloubit své odborné kompetence a příležitost s námi vyrůst
  • za zády budete mít tým, který Vám podá pomocnou ruku pokaždé, když ji budete potřebovat
  • týmovou práci plnou výzev, která má smysl a nezpochybnitelnou hodnotu
  • neoslníme vás závratnou finanční nabídkou, ale na neziskovku neplatíme vůbec špatně

BENEFITY:

  • skvělý, zkušený a inspirativní tým expertů znalých práce s dětmi a možnost intenzivní spolupráce s kolegy ze zahraničí
  • přátelský kolektiv, příjemné prostředí a výbornou kávu v kanceláři na Letné
  • flexibilní pracovní dobu, možnost částečné práce z domova
  • krom základní mzdy ještě osobní ohodnocení na měsíční bázi
  • možnost vzdělávání a to včetně možnosti účasti na školeních a konferencích mimo ČR a deset dní studijního volna k tomu
  • pět týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení, pravidelné supervizní a intervizní doprovázení při řešení případů
  • sick days
  • Multisport kartu, slevy do divadel a na kulturní akce

V případě zájmu zašlete prosím spolu se životopisem krátký motivační dopis. V něm nám, prosím, odpovězte na tyto dvě otázky:

1/ Co nejvíc potřebuje organizace pro to, aby mohla být označována za zdravou?

2/ Jak byste popsal/a svůj manažerský/leadrovský styl? Zkrátka jaké to je pracovat ve vašem týmu?

Na Vaše odpovědi se budeme těšit do 15.10 . 202