????Back office pro tým development????

Jméno/Firma
Greenbuddies Energy CZ s.r.o.
Pracoviště
Mendíků 1396/9, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
25. 9. 2024

Společnost Greenbuddies Energy CZ je součástí skupiny Greenbuddies. Vyhledává potenciální solární projekty s výkonem do 10 MW a zajišťuje všechny etapy projektu až po výstavbu a uvedení do provozu.

????Organizační schopnosti
???? Výrazné komunikační, prezentační i argumentační dovednosti
???? Práce v týmu
????Schopnost rychle se učit a adaptovat se na různé situace

To je to, co bys měl/a mít a co Tě baví ????

A pokud máš povědomí o procesech legislativní přípravy staveb (územní a stavební řízení) a o problematice FVE, bude to pro Tebe i pro nás bezvadné, ale není to podmínkou.

Tvými kolegy bude Michal, Honza a Dominika a někdy Kristýna a František.

Michal a Honza jsou zkušení developeři, kterým nezbývá čas na nutnou administrativu, a to by byl Tvůj úkol - podpořit je ????

Náplň práce

• Administrativní podpora oddělení developmentu, projektů a teamu
• Zpracování a vedení běžné administrativní agendy, emaily a dokumentace celého oddělení
• Telefonická a emailová komunikace s úřady a vlastníky nemovitostí
• Evidence projektů a kontrola dílčích plnění termínů v souvislosti se zajištěním všech potřebných povolení
• Kompletace potřebné dokumentace, vstupních podkladů a kontrola jejich správností a platností
• Kontrola a zadávání přijatých faktur do PC
• Komunikace napříč společností

Předpoklady Tvých dovedností

• Komunikativní znalost AJ slovem i písmem - denně
• Práce na PC (Microsoft office) – pokročilá znalost Excelu (stačí do úrovně kontingenčních tabulek)
• Pečlivost a samostatnost
• Ochota a loajalita
• Optimistický přístup
• Český jazyk - rodilý mluvčí

A my Ti za to nabízíme

• Velmi zajímavou a různorodou práci v dynamické společnosti
• Možnost učit se
• Příjemné pracovní prostředí v pražské kanceláři v Michli
• Finanční ohodnocení, které bude korespondovat s Tvými zkušenostmi
• Možnost využít jazykové znalosti a komunikovat v angličtině
• Flexibilní pracovní dobu (občasná práce z home office je možná po zaučení)
• Občerstvení na pracovišti
• Společné firemní akce - bowlingy, grilovačky, vánoční večírky...
• Zahraniční teambuildingové akce
• Benefitní systém cafeterie nebo multisport kartu
• Vánoční dovolenou nad rámec zákonné dovolené
• Skvělou firemní kulturu - do práce se budeš těšit ????

Možnost zkráceného úvazku na 30 hod./týden.
Předpokládaný nástup prosinec 2024.