Zdravotní laborant/laborantka pro HELLO LAB v Brně!

Jméno/Firma
Plasma place s.r.o.
Pracoviště
Lazaretní 925/9, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
25. 9. 2024

Do naší nové laboratoře, která se bude otevírat v prestižní čtvrti v centru Brna (Nová Zbrojovka) hledáme kolegy/ně na pozici Zdravotní laborant.

Náplň práce

  • Odpovědnost za včasné a správné provedení laboratorního vyšetření, kontrola kvality
  • Pořizování záznamů o vzorcích a vyšetřeních
  • Obsluha laboratorní techniky
  • Práce s laboratorním informačním systémem
  • Příjem vzorků a podílení se na distribuci výsledků

Co požadujeme

  • SOŠ či VOŠ vzdělá v oboru Zdravotní laborant nebo akreditovaný bakalářský obor (atestace v oboru výhodou)
  • Min. 2 roky praxe v oboru
  • Smysl pro týmovou spolupráci a zodpovědnost
  • Aktivní zájem o obor a práci v něm
  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme

  • Fixní mzdu + měsíční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kulturu
  • MultiSport kartu
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • Práci ve skvělém týmu, kde si navzájem všichni pomáhají

Nástup od 1.1.2025