SKLADNÍK - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ (JAŽLOVICE) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Jméno/Firma
CEVA Logistics spol. s r.o.
Pracoviště
Na Dlouhém 82, Říčany
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Do našeho týmu v Jažlovicích u Prahy hledáme posilu na pozici skladník/ce pro práci v třísměnném provozu. Je to práce na plný úvazek a nastoupit k nám můžete okamžitě. Podívej se, co práce zahrnuje a jaké dovednosti se vám budou hodit.

Co budete dělat:

Jezdit a manipulovat s VZV
Nakládat a vykládat vozidla
Manipulovat se zásilkami, zbožím
Udržovat techniku

Co očekáváme:

Zodpovědný a příkladný přístup k práci
Pečlivost, manuální zručnost
Samostatnost
Ochota pracovat na tři směny

Co nabízíme:

Nástup přímo do kmenového stavu firmy
K základní mzdě bonus až do výše 3 000 Kč

Náborový příspěvek

Čisté pracovní prostředí
Snadná dostupnost dopravy až do práce – zajistili jsme pro vás svozy až k nám před pobočku – jezdí z Roztyl na všechny směny
Možnost parkování automobilu v areálu firmy

Příspěvek na stravování

Příspěvek na čištění pracovního oblečení

Příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění – v součtu jsou to docela velké peníze, které se mohou kdykoliv hodit, a to nejen v penzi