Obchodní manažer/ka pro MycoMedica

Jméno/Firma
TCM POINT s.r.o.
Pracoviště
Tomkova 53, Police nad Metují
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jste obchodník, co umí přetavit příležitosti ve výsledky? Chcete pracovat ve firmě, která mění svět přírodními doplňky z vitálních hub? Pak možná hledáme právě vás!

Co budete dělat:

  • Budovat vztahy s partnery a klienty (osobně, telefon, email).
  • Hledat nové trhy a expanze (Německo, Itálie).
  • Pečovat o stávající klienty a podporovat růst.
  • Spolupracovat na marketingových strategiích a inovacích.
  • Monitorovat konkurenci a přicházet s novými nápady.

Co nabízíme:

  • Stabilitu a růst v lídrovi na trhu s vitálními houbami.
  • Kreativní práci a příležitost podílet se na expanzi do zahraničí.
  • Přátelský tým a firemní kulturu zaměřenou na zdraví a udržitelnost.
  • Vysoké finanční ohodnocení, odpovídající významu firmy.

Co očekáváme:

  • Min. 2 roky praxe na podobné pozici.
  • Vysokoškolské vzdělání výhodou.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Schopnost vést obchodní jednání a expanzi na nové trhy.
  • Znalost angličtiny nutností, další jazyky výhodou.

Zaujala vás tato výzva?
Pošlete nám svůj životopis a buďte součástí našeho růstu!