IT podpora koncových uživatelů, VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Jméno/Firma
MIKROBIOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR
Pracoviště
Vídeňská 1083, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Hledáme motivovanou osobu na pozici uživatelské IT podpory pro koncové uživatele.

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání, zaměření na IT je výhodou
  • pozice je vhodná pro absolventy SŠ
  • znalost českého jazyka, anglického jazyka min. na úrovni mírně pokročilý
  • schopnost se rychle učit
  • přesnost, pečlivost
  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost a schopnost práce v týmu
  • základní znalost Active Directory
  • základní znalost OS Windows Server
  • dobrou znalost MS Office a operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému
  • základní znalost virtualizace (VMware, Hyper-V)
  • Linux výhodou
  • všeobecný základní přehled a orientaci v oblasti HW (PC, NTB, tiskárny)
  • základní znalost sítí (routing, switching - DHCP, DNS, VPN, NAT atd.)
  • základní znalosti počítačových sítí na bázi protokolu TCP/IP

Náplň práce:

  • zajišťovat technickou podporu a servis v oblasti HW, SW a OS na koncových zařízeních(PC/NTB)
  • správa koncových zařízení (PC, NTB a tiskárny) – instalace, konfigurace, údržba
  • zálohování a obnova dat
  • montáž HW do PC/NB
  • montáž síťových prvků
  • komunikovat s uživateli pomocí helpdeskového systému
  • podpora uživatelům při nákupech výpočetní techniky a příslušenství

Nabízíme:

  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • perspektivní, zajímavou a smysluplnou práci
  • platové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • 6 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody: Multisport karta, Flexi Pass, příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky (po 1. roce zaměstnání)
  • úvazek dle dohody, možnost zkráceného úvazku na dobu určitou s možností prodloužení
  • možnost práce z domova
  • stravenkový paušál

NÁSTUP: co nejdříve

Jak se přihlásit:

Přihláška by měla obsahovat životopis, motivační dopis.

Více informací a podání přihlášek: Jaroslav Achtner Tel. kontakt: +420 296 442 325

Uzávěrka přihlášek: 15.10.2024