ASISTENT/KA-ROZPOČTÁŘ/KA ODDĚLENÍ VELKÝCH PROJEKTŮ

Jméno/Firma
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
Pracoviště
Resslova 1046, Polná
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Do POLNÉ hledáme posilu s technickým vnímáním a logickým myšlením.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora manažera
  • příprava a zpracování cenových nabídek v konstrukčním softwaru
  • komunikace se stávajícími a novými zákazníky

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • organizační schopnosti, spolehlivost a samostatnost
  • pokud umíš číst a rozumět stavebním výkresům, nebo máš předchozí praxi ve stavebnictví, bude to výhoda.

Co Vám nabízíme:

fajnové prostředí menšího pracovního týmu, kvalitní zaškolení
práci na zajímavých projektech, které Vás budou neustále motivovat a rozvíjet

možnost osobního a profesního růstu, protože věříme v podporu rozvoje našich zaměstnanců

flexibilní pracovní dobu, abys mohl/a skloubit práci s osobním životem

zaměstnanecká telefonní síť – výhodné volání i pro členy rodiny

25 dnů dovolené

stravenkový paušál /stravné 116Kč za den přímo do výplaty/

věrnostní program DAFE, DAFE – PLAST FOND-SPORT, DAFE – PLAST FOND TÁBORY

vánoční odměny dle hospodářského výsledku firmy