Vedení strategického týmu SAB servis s.r.o.

Jméno/Firma
SAB servis s.r.o.
Pracoviště
Suttnerové 814/17, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Strategický ředitel pro finanční trh v SAB Servis je klíčovou postavou při formování a realizaci strategických cílů společnosti, která se zaměřuje na podporu lídrů poradenských firem. Tato pozice vyžaduje osobu, která dokáže úzce spolupracovat s vedením společnosti, obchodním týmem a dalšími klíčovými odděleními, aby podpořila růst společnosti prostřednictvím efektivního partnerství s poradenskými firmami a zaváděním inovativních obchodních nástrojů.

Náplň práce:

Rozvoj nových obchodních příležitostí – Identifikace a akvizice nových obchodních partnerů z poradenského sektoru. Budování dlouhodobých vztahů založených na důvěře a transparentní komunikaci.
Vedení strategických projektů – Navrhování a implementace strategií, které podporují růst a inovaci v oblasti finančního poradenství.
Podpora klientů – Nabízení kvalitních řešení, která pomáhají optimalizovat operace poradenských firem a dosahovat lepších výsledků.
Tvorba a vedení týmů – Vedení a mentorování odborných týmů s cílem poskytovat realistická, funkční a inovativní řešení pro klienty.
Analýza trhu a inovace – Sledování trendů na finančním trhu, zlepšování produktů a služeb SAB Servis v reakci na měnící se podmínky trhu.

Požadavky na kandidáta:

Zkušenosti s řízením – Prokazatelná praxe v oblasti strategického řízení nebo rozvoje obchodu, ideálně z prostředí zaměřeného na výkon.
Vynikající komunikační dovednosti – Schopnost efektivně komunikovat a budovat silné vztahy s klienty a interními týmy.
Strategické myšlení – Praxe s tvorbou a implementací obchodních strategií vedoucích k růstu společnosti.
Leadership – Silné vůdčí schopnosti, inspirativní přístup a schopnost vést týmy k úspěchu.
Inovativní přístup – Otevřenost k novým nápadům a aplikaci moderních technologií v oblasti poradenství.

Výhodou:

Znalost moderních nástrojů pro podporu rozhodování a zkušenost s jejich implementací.
Orientace v trendech digitalizace a inovací ve finančním poradenství.

Místo výkonu práce: Praha Nástup: Dle dohody